Wspólnika do dużego biznesu innowacyjnego

.

Odkryłem bardzo ważną prawidłowość występująca w procesie łączenia materiałów konstrukcyjnych i izolacyjnych w trakcie budowy obiektów. Opracowałem unikatową w skali światowej koncepcję systemu systemów, mającą zastosowanie we wszystkich znanych technologiach budowlanych. Jest to jeden wspólny klucz, który w prosty sposób pozwala osiągnąć gigantyczne oszczędności środków i czasu w budownictwie. Nawet o 30 % taniej.
Oszczędności dotyczą zarówno domów murowanych, szkieletowych, prefabrykowanych itd. Jak i domków letniskowych, garaży, kontenerów itd.
To przewrotna, ale bardzo przyszłościowa, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom rynków technologia dotyczy; fundamentów, posadzek, ścian, stropów, dachów itd. Na każdym z tych etapów budowy tzn; wszędzie tam gdzie potrzebna jest izolacja termiczna osiąga się przewagę nad konkurencją; bez utraty jakości.
Jest to wynalazek, na bazie którego można uzyskać kilka europejskich patentów oraz zbudować min. pięć dynamicznie rozwijających się firm poprzez podejmowanie produkujących zmodyfikowane materiały budowlane oparte na jednym, prostym produkcie. Sprzedawać można również nowy sposób montażu budynków realizowanych w tradycyjnych, istniejących na rynku technologiach.
Projekt jest długofalowy, wielopłaszczyznowy, ma bardzo dużą wartość i międzynarodowy zasięg.
Poszukuję poważnego wspólnika z wkładem 150 tys PLN. Celem inwestycji jest skomercjalizowanie technologii i pozyskanie inwestora do budowy pierwszej firmy o wartości produkcji ok 3 500 000 PLN miesiąc. Ew. sprzedanie technologii za sumę pow. 5 mln PLN.
Wiem jak to zrobić.
Pierwszym produktem będą bezkonkurencyjne na rynku elewacje w postaci gotowych płyt, których montaż w nowo budowanych obiektach trwa ok 3 min. m. kw.

Podobne ogłoszenia i artykułyDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *