Szukam prywatnego inwestora TYLKO ŚLĄSK

.

Szukam prywatnego inwestora , który zamiast ulokować swoje pieniądze na lokacie w banku szuka nowoczesnych i bardziej korzystnych rozwiązań . Maksymalna kwota jaką chcę pożyczyć to 200 000 zł . Pieniądze są mi potrzebne na rozpoczęcie swojej własnej działalności .
Kilka informacji o mnie :
Nie posiadam żadnych długów ani wpisów w żadnych rejestrach dłużników ,
Nie posiadam żadnych kredytów , chwilówek ani innych zobowiązań finansowych ,
Nie jestem osobą pracującą ,
Nie mam żadnej nieruchomości pod zastaw .

Tak jak napisałem wcześniej pieniądze te chcę zainwestować bardzo rozsądnie tak , aby móc spłacać pożyczkę i jednocześnie samemu się utrzymywać . Jedyną formą zabezpieczenia pożyczki jaką mogę zaoferować jest podpisanie umowy cywilno prawnej oraz weksla . Pożyczkę spłaciłbym w maksymalnie 10 lat ( chciałbym , żeby tyle było wpisane na umowie z zastrzeżeniem , że w miarę możliwości mógłbym spłacić pożyczkę szybciej ) . Szukam tylko i wyłącznie PRYWATNEGO inwestora tylko i wyłącznie ze Śląska zatem jeżeli reprezentujesz jakikolwiek bank bądź nie jesteś osobą , która mieszka bądź przebywa na Śląsku proszę nie pisz do mnie wiadomości . Uczulam tutaj także , że nie podaję , żadnych danych osobowych ani nie wysyłam żadnych dokumentów poprzez internet . Wszystkie formalności mam nadzieję załatwić na oficjalnym spotkaniu . Każda próba wyłudzenia ode mnie jakichkolwiek danych osobowych ( takie próby już miały miejsce ) będzie skutkować zgłoszeniem sprawy na policję bo nie zamierzam tego tolerować .

Obecnie nie jestem w posiadaniu telefonu zatem jakikolwiek kontakt jest możliwy tylko i wyłącznie poprzez wiadomość e-mail .
Mam nadzieję , że znajdzie się osoba dobrej woli , która chce zarobić a jednocześnie będzie mi w stanie pomóc rozwinąć własną działalność .

Podobne ogłoszenia i artykuły

APLIKUJ O POŻYCZKĘ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *