Szukam Inwestora-wspólnika do założenia spółki

.

Planujemy otworzyć firmę zajmującą się produkcją i wprowadzaniem na rynek innowacyjnych i nowoczesnych technicznie produktów placów zabaw dla dzieci o zasięgu ogólnopolskim, w dalszej perspektywie również międzynarodowym.
Razem z bratem rozwijaliśmy swoje umiejętności współpracując z firmą zajmującą się produkcją takich sprzętów od początku ich założenia przez kolejne 7 lat. Umożliwiło nam to, przez ten czas zdobycie doświadczenia oraz cennych informacji potrzebnych do założenia i wypozycjonowania się na rynku. Widzieliśmy jak zaczynają od podstaw, jak się rozwijają, dzięki czemu znamy cały proces założenia oraz wiemy co można zrobić by firma funkcjonowała z jeszcze większym rozmachem i szybszym wybiciem. Dodamy, że zakład z którym pracowaliśmy aktualnie jest jedną z najbardziej renomowanych firm na rynku Polskim jak i zagranicznym.
Nasza działalność zajmować się będzie nowoczesnymi produktami, które będą inspirować do zabawy oraz wpływać pozytywnie na rozwój psychiczny i fizyczny potrzebny do prawidłowego rozwoju dziecka. Projekty jakie mamy zamiar wykonywać będą miały za zadanie przyciągać dzieci i zachęcać do zabaw na świeżym powietrzu. Tworzone z pasją urządzenia zabawowe i sprawnościowe, drewniane i metalowe, będą wykonywane z najwyższej jakości materiałów.
Mamy już wynajętą halę którą chcemy przeznaczyć do produkcji elementów, z dużą powierzchnią placu manewrowego przed budynkiem. Wszystkie pomieszczenia uzbroiliśmy już w potrzebną do sprzętu instalację elektryczną. Aktualnie posiadamy sprzęt do obróbki metalu tj. spawarki, przecinarki, wiertarki stołowe, giętarkę do rur itp. Do dalszych etapów rozwoju potrzebujemy jeszcze dodatkowy niezbędny sprzęt, projektantów, którzy przerzucą nasze pomysły w formę papierową i elektroniczną oraz będą ambitni i kreatywni by dodać coś od siebie.
Chcielibyśmy żeby wspólnik zajął się stworzeniem strony internetowej, podjął współpracę z biurem projektowym i zdobył niezbędne formalności (Certyfikacja na urządzenia). Miałby za zadanie również pozyskiwać klientów. My z kolei zajmiemy się produkcją, czyli spawaniem i wykonaniem gotowego wyrobu i jego montażu.
Uważamy że nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w poprzedniej firmie przyniosą oczekiwany sukces, szybki start firmy i wysoką pozycje na rynku.
Dokładny opis i plan naszego projektu przedstawimy po wcześniejszym skontaktowaniu się.
Zapraszamy do współpracy.

Podobne ogłoszenia i artykułyDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *