Pożyczka od osób prywatnych

.

Nie możesz uzyskać kredytu w banku? Skorzystaj z pożyczki prywatnej bez sprawdzania baz z komornikiem! Bez sprawdzania Twojej historii kredytowej, bez zaglądania w bazy. Co ważne, akceptuję niewielkie zajęcia komornicze. Spłata ratalna przelewem na konto. Przeglądasz pożyczki prywatne ogłoszenia? Przestań – masz pożyczkę u nas!68 thoughts on “Pożyczka od osób prywatnych”

 1. Witam,jestem zainteresowany pożyczką 20.000 na 48 miesięcy.Jestem w bazie BIK ,ale nie mam komornika.Nie mam stałego dochodu,a kontrakt marynarski lecz mój średni dochód miesięczny to 3200zl .
  Pozdrawiam i bardzo proszę o kontakt
  Mój e-mail to:chrapek91@op.pl

 2. Bardzo proszę o kontakt, posiadam wysokie zarobki, gwarantuje szybką spłatę. Jestem wypłacalna lecz widnieje w bazach. Zależy mi na czasie. Kwota do 40 tyś, ale akceptuje nawet mniejszą pozyczke.

 3. Potrzebuję 100000zł na okres około 100msc. Sprawa jest dla mnie pilna – chcę zacząć żyć na nowo. Z jedną mniejszą ratą miesięczną. Celem jest wyjście ze spirali zadłużenia.
  Bardzo proszę o pilną odpowiedź.

 4. Poszukuję pożyczki w kwocie 120 000 . Duże dochody , własna firma. Przeznaczenie pożyczki -spłata 3 zobowiązań z BIK , wyczyszczenie i odzyskanie możliwości finansowania bankowego.Firma ma zdolność , ja osobiście , jednak bazy .
  Okres 36 m-cy , spłata raczej w ciągu 6 m-cy

 5. Szukam kredytu na spłatę chwilowek i kredytów pozabankowych w kwocie około 100 tys zl na okres do 100 miesięcy.Prosze o kontakt

 6. Pilnie potrzebuje 10000tys zl na 4lata boje sie ze przyjdzie komornik przez chwilowki pracuje i mamnieqielka emeryture

 7. Witam pilnie szukam pozyczki od osoby priwatnej mam problemy finansowe z powodu oszustwa firmy pozyczkowej wpadlam w pulapke zadluzen potrzebuje 15000 tysiency na 36 miesiency bardzo prosze o pomoc dzienkuje

 8. Potrzebuję minimum 30000 na 4-5lat w dogodnych ratach od osoby prywatnej na spłatę chwilówek. Mam stałą pracę i dochód.

 9. Potrzebuję minimum 30000 na 4-5lat w dogodnych ratach od osoby prywatnej na spłatę chwilówek. Mam stałą pracę i dochód.

 10. Potrzebuję pożyczki 60 tys. na niskie raty z możliwością wcześniejszej spłaty. Spłacam kredyt po nieżyjącym mężu. Nie mam zdolności kredytowej ale nie zalegam z płatnościami. Chce spłacić drobne zobowiązania.PILNE! dochód stały 2600.

 11. Pilnie potrzebuję pomocy Mam kłopot z chwilówkami. Proszę o kontakt e-mailowy lub o podanie nr. telefonu z poważaniem KCH

 12. Witam Serdecznie.
  Szukam osoby , która pomoże mi w uzyskaniu prywatnej pożyczki.
  Mam bardzo dobry i do końca dopracowany pomysł na naprawdę dochodowy biznes , ale brakuje mi środków finansowych na jego uruchomienie .
  Jeżeli jesteście Państwo w stanie pomóc mi w tej kwestii , będę bardzo
  wdzięczny . Jestem otwarty na wszelkie propozycje .
  Mój e-mail biuro-mariusz@wp.pl
  Pozdrawiam . Mariusz .

 13. Potrzebuję pożyczki na spłatę części obecnych zobowiązań w wysokości 100 000 zł.
  Jestem zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony od 25 lat.
  Bardzo proszę o pomoc.
  Z uszanowaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *