pożyczka dla bardzo zadłużonych

Nieoczekiwane sytuacje życiowe mogą się przydarzyć każdemu człowiekowi, a przy tym niektóre z nich można rozwiązać za pomocą gotówki. Dam prywatną pożyczkę dla zadłużonych od zaraz każdemu potrzebującemu, a jedynym wymogiem jest podpis pożyczkobiorcy na wekslu.
Z różnych powodów nie każdemu zostanie przyznana pożyczka w banku. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą, masz nieciekawą historię kredytową albo widniejesz w bazie dłużników. Nawet wówczas, gdy masz już do czynienia z komornikiem, który zajmuje Twoje mienie, ode mnie nie odejdziesz z kwitkiem.
Umowę zawrzemy na korzystnych dla obu stron warunkach, bez skomplikowanych procedur, a za to z możliwością negocjacji. Uzgodnimy wspólnie kwotę, raty i oprocentowanie oraz termin spłaty pożyczki, a mnie nie będzie interesowało, skąd weźmiesz na to pieniądze. Jako prywatny przedsiębiorca i realista uwzględniam fakt zatrudniania się wielu ludzi na czarno, którzy nie mogą w wypadku kontaktów z bankiem przedstawić źródeł swych zarobków. U mnie nie będziesz miał takiej potrzeby.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *