Pozabankowa pożyczka prywatna bez BIK i KRD ratunkiem dla zadłużonych

.

Osoby zadłużone

Często zdarza się, że biorąc kredyt nie weźmiemy pod uwagę różnych zdarzeń losowych, które utrudnią nam spłatę tego zobowiązania. Aktualnie wystarczy niewielka zwłoka w spłacie raty kredytu, aby bank mógł wpisać nas do rejestru dłużników w BIK, BIG, czy KRD. Platformy te gromadzą dane o dłużnikach, pozwalając wszystkim bankom na pozyskanie informacji o problemach ze spłatą oraz o wysokości zaciągniętych kredytów. Wpis do wskazanych rejestrów zwykle wiąże się z utratą zdolności kredytowej, a więc każdy z naszych wniosków o kredyt zostanie przez bank odrzucony. Jedynym ratunkiem dla zadłużonych jest więc pozabankowa pożyczka prywatna bez BIK i KRD.

Kto udzieli pozabankowej pożyczki prywatnej bez BIK i KRD?

Istnieje wiele prywatnych firm, które udzielają pozabankowych pożyczek bez sprawdzania informacji o kliencie w BIK, KRD, BIG i innych platformach gromadzących dane o dłużnikach. Często to właśnie prywatni inwestorzy są jedyną nadzieją na pozyskanie dodatkowych środków. Złożenie wniosku o taką pożyczkę jest niezwykle proste, wymaga mniej formalności niż udzielenie kredytu w bankach, dlatego osoby, które przebrnęły już kiedyś przez gąszcz bankowej biurokracji bez problemów poradzą sobie z wypełnieniem stosownych dokumentów, a w razie problemów zawsze mogą liczyć na pomoc pracowników instytucji udzielającej pozabankowych pożyczek bez BIK i KRD.

Jak uzyskać pozabankową pożyczkę prywatną bez BIK i KRD?

Wypełnienie wniosku wymaga jedynie podania podstawowych danych osobowych – imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego, numeru telefonu oraz adresu e-mail. Jedyny dokument, jaki należy przedstawić podczas starań o uzyskanie prywatnej pożyczki dla zadłużonych jest dowód osobisty. Pozabankowe instytucje nie będą weryfikowały żadnych innych informacji – nie wymagają zaświadczeń od pracodawcy, przedstawiania umów o pracę, wyciągów z konta ani składania dodatkowych dokumentów. Składając wniosek wystarczy podać źródło dochodów, którym nie musi być umowa o pracę. Pozabankową pożyczkę prywatną bez BIK i KRD może otrzymać również osoba, która pozyskuje środki z tytułu umowy cywilnoprawnej (czyli umowy o dzieło, bądź umowy zlecenie), ale także posiadająca dochody z innego tytułu, niekoniecznie udokumentowanego. Warto pamiętać, że firmy prywatne za dochody uznają również środki pochodzące z alimentów, stypendiów, wszelakiego rodzaju zasiłków oraz świadczeń otrzymywanych od państwa – czy to z MOPSu, Urzędu Pracy, czy w ramach 500+. Dochodem jest także renta i emerytura oraz środki pochodzące z prowadzenia gospodarstwa rolnego. O pożyczkę mogą wnioskować nawet bezrobotni, niezależnie od ich oficjalnego statusu wynikającego z rejestracji w Urzędzie Pracy. Pozabankowa pożyczka prywatna bez BIK i KRD jest także świetną opcją dla studentów, których dochody uniemożliwiają pozytywną weryfikację wniosku kredytowego w banku. Należy dodać, że wniosek może zostać złożony online.

 

Zalety pożyczek pozabankowych

Osoby zadłużone decydując się na pozabankową pożyczkę prywatną bez BIK i KRD powinny mieć na uwadze również dodatkowe aspekty tego zobowiązania. Pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel – czy to spłatę skonsolidowanej raty pozostałych zobowiązań, czy to na własne potrzeby, takie jak remont mieszkania, kupno samochodu, naprawa, zakup sprzętów domowych, wakacje, wesele i innego rodzaju imprezy okolicznościowe. Pożyczka otrzymywana jest w ekspresowym tempie – minimum formalności, możliwość złożenia wniosku online, brak sprawdzenia klienta w BIK i KRD oraz rezygnacja z dodatkowych zaświadczeń sprawiają, że cała procedura może trwać nawet kilka minut. Pieniądze otrzymywane są praktycznie natychmiast po podpisaniu umowy – mogą zostać wypłacone do ręki, dzięki czemu o wskazanej kwocie nie dowie się komornik i nie będzie mógł jej zająć celem spłacenia innych wierzytelności. Warto również pamiętać, że udzielające pożyczek firmy działają legalnie, a więc jesteśmy chronieni przepisami prawa przed wszystkimi nieuczciwymi praktykami.

Podobne ogłoszenia i artykuły

APLIKUJ O POŻYCZKĘ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *