poszukuję pozyczki/kredytu w wysokosci 12 000

.

witam. poszukuję pozyczki prywatnej/kredytu w wysokosci od 12000zł do 15000zł. prowadze wlasna firme jednoosobowa, lecz banki nie chca przyznac mi kredytu,a potrzebuje pieniazki na rozkrecenie interesu. działalnosc prowadze okolo 3at, zajmuje sie naprawa aut, handlem używanych czesci itp.
co do terminu splaty i wysokosci splaty łacznie z odsetkami wole rozmawiac na zywo lub telefonicznie ale wstepnie moge zaoferowac cos miedzy 25 a 30% ale to wszystko zalezy od od pozyczonej kwoty i terminu splaty..
moja firma przynosi zyski, lecz to skromna dzialalnosc i musze to rozwinąć poprzez pozyczenie funduszy i wlozenie ich w moja dzialalnosc, aby uniesc sie wyżej i dobrze prospeowac. w razie zainteresowania prosze pisac na poczte e-mail i tam ewentualnie prosze podac numer kontaktowy do siebie, zadzwonie i porozmawiamy o szczegółach. odrazu uprzedzam, ze nie daje auta czy tam mieszkania w zastaw, chcem pozyczke zatwierdzic notarialnie, aby obydwie strony byly ubezpieczone i pewne. dziekuje i pozdrawiam do kontaktu

Podobne ogłoszenia i artykułyDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *