Poszukuję pożyczki na spłatę wszystkich swoich chwilówek

.
Witam.
Jeśli chodzi o aktualne pożyczki to ze wstydem muszę przyznać że posiadam pożyczki praktycznie w każdej pozabankowej instytucji dostępnej aktualnie na rynku (Vivus, Ferratum, Filarum, Via SMS, Profi Credit, Aasa, Optima itp). Wpadłem w spiralę biorąc jedną pożyczkę na spłatę kolejnej i niestety aktualnie w kilku jest opóźnienie powyżej 30 dni i zagrożenie egzekucji komorniczej…
Interesuje mnie pożyczka prywatna, z tego względu, że przy opóźnieniu powyżej 30 dni, nie mam szans na kredyt, ponieważ jestem wpisany w BIKu.
Jeśli chodzi o udokumentowanie dochodu, to nie będzie z tym żadnego problemu. Dzisiaj dostałem aneks do umowy z niewielką (ale jednak) podwyżką.
Kwota, która pomogłaby mi spokojnie wyjść ze wszystkich długów, to około 40-45tyś złotych. Okres spłaty, w miarę możliwości, interesowałby jak najdłuższy, żeby raty były jak najniższe (mam malutką córeczkę, na którą trzeba przeznaczyć sporą część wypłaty).
Pożyczkę, w lwiej części, przeznaczyłbym na spłatę wszystkich swoich chwilówek, a pozostałą ,niewielką część, na zapewnienie córeczce wszystkich potrzebnych akcesoriów do rozwoju.
Od siebie dodam, że narzeczona nie wie o moich problemach finansowych, ale coraz ciężej mi je ukryć, ponieważ przychodzą listy ponaglające do spłaty zaległości… Nie posiadam żadnych ruchomości ani nieruchomości, które pomogły mi w zabezpieczeniu… Chyba jedyny plus jest taki, że mieszkanie jest własnościowe (ojca) i czynsz jest niewielki – ok 300-500zł miesięcznie zależnie od okresu rozliczeniowego.

Podobne ogłoszenia i artykuły

APLIKUJ O POŻYCZKĘ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *